www.ostruzno.cz
  OSTRUŽNO u JičínaVyhledávání:

Aktuálně:

Ostružno a okolí:

Počítadlo přístupů:

 
Novinky a aktuality z obce

Při setkání seniorů jsme zároveň přivítali nové občánky Fotka

V obci jsme přivítali tři nové občánky. Společenská událost byla spojena s vystoupením dětí z MŠ s pásmem písniček a básniček a společným posezením seniorů s občerstvením.
- zobrazit článek


Čerti v MŠ Fotka

Od září se děti pečlivě připravovaly na slavnostní besídku s rodiči. Učily se básničky, písničky a tance o lidských povoláních. Nastal den D.
- zobrazit článek


První rozsvěcení vánočního stromku Fotka

Pečlivě obecní zastupitelstvo připravovalo první ostruženské rozsvěcení vánočního stromku. Ředitelka MŠ Soňa Jiránková nacvičila s dětmi pásmo vánočních koled. Velkou zásluhu na zdobení stromku měli hasiči, kterým děkujeme, a kterým se rozsvěcení povedlo na jedničku.
- zobrazit článek


Podzimní zábavné odpoledne Fotka

Místní knihovna a hasiči pro nás připravili pouštění draků. Dětí se sešlo dost, draků taky, jenom ten vítr se někam schoval. Náladu nám to nezkazilo.
- zobrazit článek


Velké překvapení Ostružna pro jeho malé obyvatele Fotka

Velkou radost udělalo vedení obce svým malým obyvatelům. Nedávno zde bylo vybudováno nové hřiště, které má sloužit dětem od tří do patnácti let.
- zobrazit článek


Loučení s předškoláky 2016 Fotka

Po celé ostruženské školce voněly koláče. To paní kuchařka a její pomocnice pekly koláčky na slavnost. Školka se bude loučit s předškoláky.
- zobrazit článek 
 
http://www.ostruzno.cz / novinky / 2016 / strana -1- /
Optimalizováno pro rozlišení obrazovky 1024x768 a vyšší.